Testamenditäitjate esietendus möödus suuremate viperusteta

Kolmapäeval 29. juunil leidis Kuusalu rahvamajas aset Kuusalurahva Teatri selle hooaja teine esietendus. Lavastus Indrek Hargla kahevaatuseline kriminäidend “Testamenditäitjad”.

Ei saa just öelda, et rahvamaja oleks publikust lõhkemas olnud. Küllap oli põhjuseks asjaolu, et tükki mängitakse uuesti juba neljapäeval 30. juunil ning ka ajastus – juuni lõpp – ei olnud kohalikke olusid silmas pidades parim.

Öelge, mida ütlete, aga tehtud ta saime. Meie jaoks oli see esietendus esmakordne kogemus, sest saalis istus ka tüki kirjanik Indrek Hargla. Küllap see teadmine, et autor saalis on, keeras tavapärasele esikapingele veel mitu vinti juurde.

Hakkama saime. Isegi suuremate viperusteta … vist. Küllap me ise teame, kus tekst lappama või päris meelest ära läks, aga nagu ütles lavastaja Tõnu Tamm – etendus täiesti seisma ei jäänud ning isegi temal olla meid (selle aastase harjutamise järel!!!) jätkuvalt huvitav vaadata olnud.

Ka kirjanikuhärralt (kes end küll härraks ei lubanud nimetada) saadud tagasiside oli julgustav. Nii et vist ei kukkunud me ka seekord läbi… Loodetavasti saame järgmisest Sõnumitoojast pikemalt lugeda.

Aga mõned Sõnumitooja ajakirjaniku Ülle Tamme pildid (kliki pilidil) teile siinkohal vaatamiseks. Ja tulge teatrisse, kui muud targemat teha pole  😉

Pilt_etenduselt